Proč přijít na mamaklub?

Chtěly bychom, aby zde mohly maminky pravidelně přicházet a strávit čas u kávy nebo čaje společně s dalšími maminkami a tak alespoň na chvilinku vypnout od každodenního kolotoče povinností. Mají příležitost tu potkat nové tváře a tak navázat přátelství. Mohou si zde vyměnit drahocenné zkušenosti z rodinného života. Na každém klubu zažijí něco nového a zajímavého. Rovněž pro ně chceme zajistit zajímavý program. Např.: vyrábění, povídání s hostem, přednáška.

Děti mohou být se svými maminkami nebo si hrají s ostatními dětmi ve vedlejší místnosti, kde je zajištěno hlídání a maminky tak mají alespoň chvilinku relax.

Náš tým

Radka Bc. Radka Húšťová
Jsem maminka čtyř dětí ve věku 11, 9, 6 a 1 rok. Co se mi na mamaklubu líbí? Mamaklub je skvělé místo, kam jít strávit příjemný čas se svým dítětem. Pro mě je velkým povzbuzením vidět ostatní maminky, jak se věnují svým dětem a často jsou mi velkým příkladem. A to, že člověk může s někým rozumně povykládat, taky není k zahození :-).
Míša Michala Mikušová Dis.
Jsem matka 3 dětí ve věku 6, 4 a 1 rok. Na mamaklubu mě baví, že můžu být s "lidmi na stejné lodi". Matky mají podobné radosti, starosti, problémy. Často se něco nového od ostatních přiučím. A taky jsem si vyrobila pár věcí do domácnosti, čehož bych sama nebyla schopna.
Zuzka Zuzana Slováčková
Jsem maminkou dvou holčiček. 4leté Adrianky a roční Danielky. Na mamaklubu mě baví, že i na mateřské můžu být mezi lidmi a mít možnost si popovídat o každodenních problémech a radostech. Taky jsem vděčná za to, že si moje děti můžou už odmala zvykat na ostatní děti okolo sebe.